Vosvos Kulübü olarak vosvosum.com

 • Selam Vosvos Sever ve vosvosum.com sitesi okuyucuları :) Sitemizi kurarken eski siteleri fazla nı taşladım bilmiyorum. Hiç birini de tanımıyorum ama sitelerine girerken bile üyelikten sorum konularına kadar gezmek büyük bir sıkıntı.

  Bunun farkına vardım. Ben de merak eden biriyim. Bu sebeple siteyi kurdum. Umarım uzun süre bereber iyi zaman geçiririz.

  Tabii bir siteyi kurmak zor da olsa en zoru aslında sitede herkesle zaman geçirmek.

  Çünkü şu anda eşim ve ben dışında kimsenin böyle bir siteden haberi yok. Zaman geçtikçe, ben siteyi düzenledikçe, gerçekten "vosvos severler" sitemize uğrayarak iyi şeyler yaptığımızı görecektir.

  Fakat bu dönem boyunca yapmam gereken herhalde en zor iş siteye üyeleri toplamak olacaktır. Sitenin kullanışlılığı zaten kendini belli ettikçe herkesin tercih edeceğine eminim.

  Site kendi başına ilanlardan sohbet alanlarına kadar güvenilir bir site... Tabii ki bunu zaman geçtikçe, site kalabalık oldukça daha eğlenceli bir hal alacaktır.

  Bakalım bu konuda başarılı olabilecek miyim?

Yorumlar

 • arzu arzu
  arzu arzu Güzel bir düşünce. Vosvos bilgisi çok olmasa da herkesi bir araya toplamaya çalışmak falan... Güzel bir girişim tebrikler...........
  14 Temmuz 2017 -