Forum » Destek

Video ekleme

• 4 mesaj
    23 Temmuz 2017 15:41:03 EEST
    Selamlar. Youtube'dan video atmak istiyorum bende ama nasıl yapacağım? video ekleye girdim orda farkı siteler gibi birşey var onu seçtim ama videonun adresini mi yapıştırmam gerekiyor? nasıl yapmalıyım?

Bu arada site biraz karışık gibi. Düzenleseniz biraz :S
    • Moderatör
    • 15 mesaj
    23 Temmuz 2017 19:06:15 EEST
    Site yeni de olsa aslında çok karışık değil. Kullanmak için biraz etrafı takip etmek gerekiyor. Aslında giriş sayfası karışık gibi gözüküyor. O bölümü biraz daa geliştirebilirim. Ama ilanlar falan sitede biraz gerçekten olmalı ve artmalı ki bir kaç değişiklik yapabileyim. Neyse diğer sorunuza gelince... Youtube veya benzeri bir sitenin adresini kopyalıyorsunuz. Diğer Siteler kısmını seçiyor ve alt tarafayoutube adresini komple yapıştırıyorsunuz. Video kendiliğinden geliyor yazılarıyla beraber. Siz de o yazıları değiştirip Türkçe olarak yazabilirsiniz isterseniz... Hepsi bu. Kaydet diyorsunuz ve video kayıt edilmiş oluyor. Bu arada bir kaç etiket (Konuyla ilgili sözcük) girmeyi ve videonunkategorisini seçmeyi de unutmayın...
    Mesaj Vosvos Dostu tarafından 23 Temmuz 2017 19:07:36 EEST tarihinde düzeltilmiştir"
    • 7 mesaj
    28 Temmuz 2017 12:26:33 EEST
    Sadece youtube videoları mı yoksa başka videolarda ekleniyormu siteye?
    • 4 mesaj
    1 Ağustos 2017 15:10:47 EEST
    Kendi videomuzu atabiliyor muyuz?
    • Moderatör
    • 15 mesaj
    10 Ağustos 2017 17:06:34 EEST
    Hayır, ne yazık kı farklı sitelerden ekleyebiliyoruz şimdilik.